102. Tadeusz KULISIEWICZ

3,800.00

TRZY KOBIETY z cyklu „Szlembark”, 1962

Tusz, piórko, lawowanie, akwarela, papier; 33,5 x 42 cm

Sygnowana p.g.: TKulis 62.; na p-p: Z cyklu „Szlembark: Kobiety (1962)

Na odwrocie papierowa nalepka z maszynopisem, opisem pracy

Oprawiona

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3500 – 4000

Aukcja 221, 01.04.2021