372. Jan SZANCENBACH

2,000.00

KRYSTYNA, 1954

Litografia, papier; 54 x 40 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Krystyna” litografia Ep. d’Art Xancenbach 1954

Oprawiona

Oprawiona

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2200

Aukcja 228, 16.12.2023