073. Alberto CECCONI

400.00

SKRZYPEK

Olej, płótno; 69 x 49 cm

Sygnowany l.d.: Cecconi

Cena wywoławcza 400

Estymacja 800 – 1000

Aukcja 221, 01.04.2023

Alberto CECCONI

1897 Florencja – 1973 Florencja