071A. Witold PAŁKA

18,000.00

KOBIETA WE WNĘTRZU, 2007

Olej, płótno; 60 x 80 cm

Sygnowany p.d.; Pałka W / 2007

Cena wywoławcza 18000

Estymacja 20000 – 22000

Aukcja 221, 01.04.2023