11,000.00 zł
WANNA
Olej, płótno; 100 x 160 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
Cena wywoławcza 7500
Estymacja 12000 – 15000
Aukcja 227, 18.11.2023
Archiwum