111. Michał ZABOROWSKI

11,000.00

WANNA

Olej, płótno; 100 x 160 cm

Sygnowany p.d.: M. Zaborowski

Cena wywoławcza 7500

Estymacja 12000 – 15000

Aukcja 227, 18.11.2023