048. A. ADAMS

1,500.00

KAWALER I DAMA PRZY HAFCIE, poł. XIX w.

Olej, płótno; 46 x 37 cm

Sygnowany l.d.; A. Adams

Cena wywoławcza 500

Estymacja 1000 – 2000

Aukcja 221, 01.04.2023