4,000.00 zł
TRZEJ KOWBOJE, 1922
Akwarela, papier; 28 x 85 cm
Sygnowana p.d.; Karol Kossak / 1922
Oprawiony
Cena wywoławcza 2800
Estymacja 4000 – 4500
Aukcja 222, 13.05.2023