047. Karol KOSSAK

4,000.00

TRZEJ KOWBOJE, 1922

Akwarela, papier; 28 x 85 cm

Sygnowana p.d.; Karol Kossak / 1922

Oprawiony

Cena wywoławcza 2800

Estymacja 4000 – 4500

Aukcja 222, 13.05.2023