Harry SCHULTZ

2,000.00

KOBIETA I PELIKAN

Gwasz, akwarela, kredka, ołówek, papier; 18 x 15 cm (w świetle p-p)

Sygnowany l.d.: Harry Schultz

Harry SCHULTZ

1874 Elbląg – 1958 Schliersee

Malarstwa uczył się na Akademii w Królewcu, oraz w Monachium. Przede wszystkim sprawny marynista. Tworzył także portrety i działał na polu grafiki.