021. Zygmunt WALISZEWSKI

3,400.00

PORTRET TEŚCIOWEJ, EUGENII DROHOCKIEJ, 1935

Ołówek, akwarela, gwasz, papier brązowy, 41,5 x 27,5 cm (w świetle p-p)

Sygnowany p.d.: ZW. 1935. / Kraków

Por.: Zygmunt Waliszewski, Portret Eugenii Drohockiej: w: Zygmunt Waliszewski (1897-1936): wystawa monograficzna, maj-lipiec 1999, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1999 , II190, 191

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 4000 – 5000

Aukcja 221, 01.04.2023