215. Stanisław FABIAŃSKI

800.00

BASZTA PASAMONIKÓW W KRAKOWIE, 1918

Akwarela, papier; 49,5 x 37 cm (w świetle p-p)

Sygnowany l.d.: St. Fabijański Kraków 1918; l.d.: Baszta Krawiecka

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja229, 03.02.2024