012. MarianN MŚCIWUJEWSKI

6,000.00

PORTRETY BONIFACEGO i HONORATY MŚCIWUJEWSKICH HERBU PNIEJNIA, 1894-1896

Olej, płótno; 2 x 100 x 78 cm

Portret męski sygnowany p.d.: MMściwujewski / 1894; l.d.: herb Pniejnia / Bonifacy Mściwujewski / Pniejnia / Mściwujewski / 1818 – 1886; portret kobiecy sygnowany p.d.: MMściwujewski 1896

Marian Mśćiwujewski był synem sportretowanych

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 8000 – 10000

Aukcja 221, 01.04.2023