6,000.00 zł
PORTRETY BONIFACEGO i HONORATY MŚCIWUJEWSKICH HERBU PNIEJNIA, 1894-1896
Olej, płótno; 2 x 100 x 78 cm
Portret męski sygnowany p.d.: MMściwujewski / 1894; l.d.: herb Pniejnia / Bonifacy Mściwujewski / Pniejnia / Mściwujewski / 1818 – 1886; portret kobiecy sygnowany p.d.: MMściwujewski 1896
Marian Mśćiwujewski był synem sportretowanych
Cena wywoławcza 6000
Estymacja 8000 – 10000
Aukcja 221, 01.04.2023