14,500.00 zł
MYŚLIWI PRZY SANIACH I OGNISKU
Olej, tektura; 49,5 x 70 cm
Sygnowany l.d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza 14500
Estymacja 18000 – 20000