072. Ignacy ZYGMUNTOWICZ

14,500.00

MYŚLIWI PRZY SANIACH I OGNISKU

Olej, tektura; 49,5 x 70 cm

Sygnowany l.d.: I. Zygmuntowicz

Cena wywoławcza 14500

Estymacja 18000 – 20000