Raul LEJEUNE

4,396.91

MARTWA NATURA Z WARZYWAMI I KACZKĄ, 1939

Olej, płótno; 76 x 91 cm

Sygnowany p.d.: Raul Lejeune / 1939

Raul LEJEUNE

1903 – 1987