048A. Zofia STRYJEŃSKA

1,600.00

STROJE KRAKOWSKIE, STAROSTA I STAROŚCINA WESELNI

Litografia kolorowana gwaszem, karton; 50 x 39,5 cm

Sygnowana p. d. Z. Stryjeńska; p.g.; 4; na odwrocie: Copyright by C. Szwedzicki 1939

Z teki: Z. Stryjeńska, Polish peasants costumes. With introducion and notes by Thadee Seweryn, Curator of Ethnographical Museum in Cracow, Nice 1939. Published by C. Szwedzicki (nakład 400 egz.), tabl. 4

Oprawiona

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 228, 16.12.2023