310. GĘŚ, Chiny, poł. XX w.

200.00

Drzeworyt barwny, papier ryżowy 32,5 x 18,7 cm

Opis i sygnatura stemplem, ideogramami chińskimi

Cena wywoławcza 200

Estymacja 300 – 400

  • Aukcja 220, 04.03.2023