PAPIEROŚNICA, Austria, Wiedeń, pocz. XX w.

2,400.00

Srebro, próba 3, waga 103 g; 10 x 8 cm

Puncowanie: głowa psa z literą A i cyfrą 3; JP

Wewnątrz wyryte: Jan Kiepura (faksymile podpisu słynnego śpiewaka)