KOMPLET SZTUĆCÓW MODEL ALEKSANDRA na 12 osób, Polska, Warszawa, Norblin i inni, XIX / XX w.

6,000.00

Plater na nowym srebrze, stal (ostrza noży obiadowych), w składzie:: 12 widelców 18,5 cm, 12 widelców 21 cm, 12 łyżek 18 cm, 12 łyżek 21,5 cm, 12 łyżeczek 14,5 cm, 12 nożyków do owoców 16 cm, 12 widelczyków 15,5 cm, 12 łyżeczek 11,5 cm, 12 noży 22 cm, 7 noży (26 cm), widelczyk do ciasta 15,5 cm, widelczyk do cytryny 11 cm, łyżka do cukru 15 cm; razem 118 sztuk

na większości wyryty monogram DM

Puncowanie: NorbliniSka BM, na części dwugłowy orzeł; na łyżce do cukru J.Czerwinski; na widelczyku Sz. Lebensold