226. DEWIZKA, Austria, pocz. XX w.

500.00

Srebro, próba 4, waga 11,42 g, dł. 42 cm

Puncowanie: A; 4, lwa

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 – 700

Aukcja 220, 04.03.2023