TABAKIERKA SECESYJNA, Fiedor Andriejew Wierchowcew, po 1908

960.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, waga 63,8 g 4 x 6,5 x 1,7 cm

Puncowanie: ФB, Δ, głowa w kokoszniku, 84