N. GAJEWSKI

840.00

KONNA PARA W GÓRACH KAUKAZU, 1905

Olej, płótno; 35,5 x 27 cm

Sygnowany p.d.: H. Гаевск(ий) / 1905

Obrazek namalowany przez malarza amatora bez wykształcenia w akademii. Rok 1905 mozliwy. Amatorskie malarstwo o bardzo niskiej wartości artystycznej.