PAPIEROŚNICA, Rosja, Moskwa, po 1908

1,500.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocona, na zatrzasku zielony kamień, waga 218,6 g; 12,5 x 10 cm

Puncowanie: Δ, głowa w kokoszniku, 84; M-oнь