151A. PISTOLET PODRÓŻNY Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, SKRZYNKOWYM, Belgia, Liege, poł. XIX w.

1,500.00

Lufa z zamkiem mosiężne; kurek, spust, osłona spustu żelazne; kolba drewniana z kościanymi okładzinami, głowica mosiężna w formie głowy lwa

Puncowanie: C pod korona; w owalu E / L G

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 220, 04.03.2023