DEWIZKA, zabór rosyjski, XIX / XX w.

480.00

Srebro, waga 31,2 g, dł. 40 cm; zawieszka: w pięciokącie herb Polski / herb trzypolowy: Polski, Litwy i Rusi

Puncowanie: HГ, BB, 84, głowa