Bronisław KARPIŃSKI

1,255.79

ŻÓŁTE I CZERWONE RÓŻE W WAZONIE, 1996

Olej, pilśnia; 61 x 51 c,

Sygnowany p.d.: Karp 96

Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Wiązanka kwiatów / płyta pilśniowa olej 61,5 x 51,2 / Warszawa 1996