1,255.79 zł
ŻÓŁTE I CZERWONE RÓŻE W WAZONIE, 1996
Olej, pilśnia; 61 x 51 c,
Sygnowany p.d.: Karp 96
Na odwrocie: Bronisław Karpiński / Wiązanka kwiatów / płyta pilśniowa olej 61,5 x 51,2 / Warszawa 1996