940.00 zł
KRÓLEWNA W BRZEZINIE, 1936
Olej, płótno; 38,5 x 58 cm
Sygnowany p.d.; J. Karczewski 36
Cena wywoławcza 940
Estymacja 1200 – 1500
Katalog Aukcyjny