434. J. KARCZEWSKI

940.00

KRÓLEWNA W BRZEZINIE, 1936

Olej, płótno; 38,5 x 58 cm

Sygnowany p.d.; J. Karczewski 36

Cena wywoławcza 940

Estymacja 1200 – 1500