JESZCZE JEDNO ZWYCIĘSTWO, 1 poł. XX w.

840.00

wg obrazu Serafina Martineza del Ricon y Trives (1840 – 1882), powstałego w 1886 r.

Olej, płótno naklejone na tekturę; 45 x 32 cm

Na odwrocie nalepka moskiewskiego antykwariatu z lat 60. XX w. z opisem pracy

Malowany chaotycznie na płótnie naklejonym na stara tekturę z odzysku od innego obrazu. Kopia amatorska. Amatorska kopia.