Christian Friedrich GONNE

4,800.00

TRĘBACZ PRZY LAMPIE

Olej, płótno; 50 x 35 cm

Sygnowany p.d.: FGonne (sygnatura mało czytelna)

Christian Friedrich GONNE

1813 – 1906