1,955.00 zł
14 fotografii portretowych z końca XIX – 1 poł. XX w.
Legitymacja Organizacji Związków Strzeleckich (stan służby), wyd. 2.08.1914
Legitymacja wojskowa, wyd. 1931
Książeczka wojskowa, wyd. 1920
Świadectwo ukończenia klasy pierwszej, Lwów, szkoła realna 1908
Świadectwo półroczne Lwów, szkoła realna lwów, 1910
świadectwo ukończenia klasy drugiej, Lwów, szkoła realna, 1911
świadectwo półroczne, Lwów, szkoła realna, 1912
Świadectwo ukończenia 6 klasy, Lwów, szkoła realna, 1914
Przepustka, baon telegraficzny, Szkoła Podoficerska, Zegrze, 18.10.1920
Karta przynależności, wyd. przez magistrat Lwowa 1928
Portfel z Valivade
skóra 10 x 15 cm
Wytłoczony, złocony napis: Pamiątka z Indyj / Osiedle Polskie / KOLHAPUR / 1944
W Valivade pod Kolhapur powstało największe (5000 mieszkańców) w Indiach osiedle dla uchodźców polskich, którzy wyszli z ZSRR z Armią Andersa.
Album Terrae Sanctae
Dedykacja kapelana 13.01.1943
Przywieziona przez oficera Armii Andersa, podpułkownika Kazimierza Kierkowskiego
Świadectwo urodzenia, Zofia Płaska, ur. 1906, wyd. 1927
EUGENIUSZ BARTZ
ur. 1895. Lwów. z zawodu geometra, W 1914 w Związku Strzeleckim. Zmobilizowany w 1914 r, walczył w armii austriackiej w drużynie strzelców 30. Pułku Piechoty i 3. Baonie Telegraficznym. Od 1918 w wojsku polskim w Baonie Telegraficznym w Zegrzu i 5. Kompanii Baonu Sztabu Ministerstwa Spraw wojskowych. W cywilu mieszkał w Warszawie, zatrudniony jako mierniczy Gł. Urzędu Ziemskiego w Warszawie i Lwowie. W czasie II wojny wywieziony w głąb ZSRR, wyszedł z Armią Andersa.