PODSTAWKA GABINETOWA NA ZEGAREK KIESZONKOWY, Niemcy, Drezno, Herman Behrnd, pocz. XX w.

575.00

Srebro (waga 59 g), drewno, z podpórką na zawiasie, 11 x 10 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 900, HB
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa