KOLEKCJA MEDALI I ODZNACZEŃ

747.00

1. ODZNAKA GRUNWALDZKA
2. ZNACZEK, PRACOWNIK SŁUŻBY ZDROWIA NSZZ SOLIDARNOŚĆ
Biały metal, niebieski i czerwony lakier; 16 x 40 mm
3. ZNACZEK, AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY
Brąz, emalia, 11x 9 mm, słupek, nakrętka
4. ODZNAKA HONOROWA ZA DWIE RANY I KONTUZJE wz. 1920
Baretka z dwiema gwiazdkami; 35 x 9 mm
5.ODZNAKA, YMCA, Polska, Warszawa, J.T. Ziemski, okres miedzywojenny
brąz, emalia, 10 x 11 mm, słupek, nakrętka sygn. JT. ZIEMSKI WARSZAWA TARGOWA 68
6. MINIATURKA, KRZYŻ WALECZNYCH, wz. 1944
Brąz, emalia, słupek, nakrętka,
7.ODZNAKA WYDZIAŁU LEKARSKIEGO UNIWERSYTETY WARSZAWSKIEGO, Polska, Warszawa, po 1921
srebro, emalia, 22 x 12 mm
słupek, nakrętka
Puncowanie:SN; w owalu 2, głowa kobiety w chuście, W; 234
8. ODZNAKA HARCERSKA ZA DWA LATA SŁUŻBY INSTRUKTORSKIEJ
Metal srebrzony, 18 x 8 mm, mocowanie na wąsy
9. MINIATURKA, ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI, PRL
Brąz, emalia, dł.3,5 cm, zapięcie na szpilkę
10. ZNACZEK, TOWARZYSTWO CHIRURGóW POLSKICH
Metal srebrzony; 22 x 13 mm, szpilka
11. DWIE MINIATURKI ODZNAKI GRUNWALDZKIEJ
12. ZNACZEK, ZWIĄZEK ZAWODOWY PRACOWNIKóW SŁUŻBY ZDROWIA
Brąz, emalia, 12 x 9 mm, słupek, nakrętka

13.ODZNAKA HARCERSKA LIŚĆ DĘBU, 1946

Brąz, 38 x 14 mm, słupek, nakrętka sygn.: CDH 1946

Nadawana za X lat w służbie instruktorskiej
14. ZNACZEK XLVI ZJAZD TOWARZYSTWA CHIRURGóW POLSKICH, Lublin, 1972
Brąz, śr. 21 mm, szpilka
15. ODZNAKA ZBOWID
Mosiądz srebrzony, emalia, 23 x 22 mm

16.KRZYŻ ZA ZASŁUGI DLA ZWIĄZKU KOMBATANTóW I BYŁYCH WIĘŹNIóW POLITYCZNYCH
17. MEDAL ZA WARSZAWĘ
18. MEDAL ZWYCIĘSTWA I WOLNOŚCI
19. ZNACZEK, XLVIII ZJAZD CHIRURGóW POLSKICH, Katowice 1974
Brąz, 23 x 23 mm, szpilka
20. ZNACZEK, 50 JUBILEUSZOWY ZJAZD CHIRURGóW POLSKICH, Kraków, 1980
Brąz, 40 x 19 mm, szpilka
21. ZNACZEK, POLSKIE TOWARZYSTWO LEKARSKIE
Metal srebrzony, śr. 12 mm, s