280. WAZKA, XX W.

1,200.00

Srebro, próba 800, waga 161 g, wys. 14,5 cm

Puncowanie: 800; znak nieczytelny

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

Aukcja 219, 28.02.2023