PAPIEROŚNICA Z APORTUJĄCYM PSEM, Francja, 1937

1,260.00

Srebro, próba 1, mosiądz srebrzony (aplikacja), wewnątrz złocona, waga 160 g; 12 x 8,3 cm

Puncowanie: głowa Minerwy

Wyryta dedykacja; Kierownikowi sekcji łowieckiej W.K.S. 27 p.uł. w dniu święta pułku Koledzy 27 VII 1937