WAZKA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, Niemcy, Hanau, Gebrüder Dingeldein, po 1868

4,200.00

Srebro, wewnątrz złocone, waga 346.7 g, mniejsza, wys. 14,5 cm

Puncowanie: głowa lwa w koronie, w kartuszy L pod koroną, w kartuszu niedźwiedź i trzy gwiazdki