KORAN, książka-miniatura, XIX / XX w.

1,200.00

38 mm, opr. sk. tł. zł., tekst po arabsku

stan: oprawa rozdarta, pierwsze strony sklejone, zagniecione

Mosiężna, przeszklona szkatułka; 7 x 6 x 6 cm