STATUT WIELKIEGO KSIĘSTWA LITEWSKIEGO

4,800.00

z dołączeniem treści konstytucyi przyzwoitych

cześć druga od rozdziału siódmego do końca

Drukarnia Senatu, Petersburg, 1811

26 cm, opr. sk. s. 480

Tekst w dwóch szpaltach po polsku i rosyjsku

Stan: przetarcia, ubytki oprawy; ślady zalania; s. 161-172 z uzupełnieniami, podklejeniami