4,800.00 zł
z dołączeniem treści konstytucyi przyzwoitych
cześć druga od rozdziału siódmego do końca
Drukarnia Senatu, Petersburg, 1811
26 cm, opr. sk. s. 480
Tekst w dwóch szpaltach po polsku i rosyjsku
Stan: przetarcia, ubytki oprawy; ślady zalania; s. 161-172 z uzupełnieniami, podklejeniami