077C. Warsztat Franza Krügera

4,200.00

KRÓL PRUS FRYDERYK WILHELM III, ok. 1835

Olej, płótno dublowane; 78 x 65 cm

Stan: po renowacji

Cena wywoławcza 4000

Estymacja 7000 – 8000