Józef ŁĄCKI

1,884.39

TABOR CYGAŃSKI, 1992

Olej, płótno; 46,5 x 61 cm

Sygnowany l.d.: JŁącki / 92

Józef ŁĄCKI

ur. 1944

Ukończył studia na Wydziale Malarstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom w Pracowni prof. J. Studnickiego w 1970 r, uprawia malarstwo sztalugowe, pejzaż, martwą naturę, kompozycje kwiatowe oraz najbliższe mu – sceny rodzajowe.