1,130.21 zł
POMNIK MICKIEWICZA, ok. 1970
Olej, sklejka, 18,5 x 25,5 cm
Sygnowany p.d.; Olszewski
Na odwrocie: Warszawa / „pomnik Mickiewicza / Mieczysław Olszewski