Mieczysław OLSZEWSKI

1,130.21

POMNIK MICKIEWICZA, ok. 1970

Olej, sklejka, 18,5 x 25,5 cm

Sygnowany p.d.; Olszewski

Na odwrocie: Warszawa / „pomnik Mickiewicza / Mieczysław Olszewski