081. Krzysztof SKAIN MAY

600.00

NIE DAJ SIĘ SMUTKOWI, 1988

Olej, płótno (zwój) ; 69 x 44 cm

Krzysztof SKAIN MAY

ur. 1953

Malarz, grafik, poeta, tekściarz, scenograf, inscenizator, performer, muzyk, publicysta, artysta „użytkowy, artysta totalny, konsekwentnie offowy. Debiutował w 1975 r. w Starej Prochowni. Oprócz malarstwa pisze teksty zespołom muzycznym, projektuje okładki płyt, scenografie koncertów i przedstawień, plakaty teatralne.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 1000

Aukcja 219, 28.02.2023