044. DZIEWCZYNA Z KWIATAMI WE WŁOSACH, XIX w.

1,200.00

Olej, blacha stalowa; 43 x 34 cm (owal)

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 219, 28.02.2023