042. A. RATH

2,000.00

ŚWIĘTA CECYLIA, poł. XIX w.

Aukcja 219, 28.01.2023

Olej, płótno dublowane; 65 x 53,5 cm

Sygnowany l.d.: ARath

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 3000