PARA WAZONÓW CYLINDRYCZNYCH Z MAGU I SHOULAO, Chiny, 3 ćw. XX w.

1,200.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 28 cm

Sygnowane czerwonym stemplem ideogramami chińskimi