HOTEI – UŚMIECHNIĘTY BUDDA, Chiny, 2 poł. XX w.

480.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 26,5 cm

Sygnowany wyciskiem, ideogramami chińskimi

Stan: włosowe pęknięcie przy ustach