KOMPLET SZTUĆCÓW FASON CHIPPENDALE, Austria, Wiedeń, Carl Vincenz Dub i Emanuel Schwarz, pocz. XX w.

14,400.00

Srebro, prób 3, stal nierdzewna (ostrza noży), waga bez noży 3170 g; w składzie po 12 obiadowych widelców 22,5 cm, noży 26,5 cm, łyżek 22,5 cm, zakąskowych widelców 18,5 cm, noży 21 cm, łyżeczek 16 cm; łyżeczek 14 cm

Puncowanie: w wieloliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A, VCD lub ES

Na części wyryty monogram MP, na części MP pod koroną

Stan: jedna łyżeczka dobrana

Dwupoziomowa kantyna