ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Delbana, ok. 1960

960.00

Złocony, śr. 24 mm

Sygnowany na tarczy: Delbana, 17 Jewels / Uncable Mainspring / Swiss Made; na kopercie: 207279