ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Schaffhausen, po 1906

7,200.00

Złoto, próba 14 k, śr. 48 mm, dwukopertowy, wewnętrzna koperta mosiężna

Sygnowany na tarczy: International watch / Schaffhausen, na kopertach: 14K / 0,56; 42953; grand Prix Milan 1906; na mechanizmie: Probus I.W.C. Scafusia; 579089 / 31457