IKONA W KIOCIE, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, k. XIX w.

2,400.00

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony; 22 x 17,7 cm; drewniana, złocona ramka, kiot drewniany z przeszklonym frontem; 31 x 27 cm