Jerzy KOSSAK

22,244.08

PRZYJACIELE, 1935

Olej, sklejka; 30 x 40 cm

Sygnowany śr. d.; Jerzy Kossak / 1935

Rogatywki z amarantowym otokiem nosili w IIRP strzelcy konni pułków 1, 2, 3, 4 oraz ułani pułków 7, 10, 12, 20.