DZBAN, Niemcy, Heilbronn, Adolf Mogler, 1920 – 1930

3,600.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. 29 cm

Puncowanie: TM 800 , półksiężyc, korona, 11