KOSZYK – CUKIERNICA, Związek Radziecki, po 1958

1,200.00

Srebro, próba 916, wewnątrz złocona, waga 175,5 cm, śr. 11 cm

Puncowanie: H 2TJ; 3, gwiazdka z sierpem i młotem; 916